Čtenářská výzva 2018

5. ledna 2018 v 15:51 | The Lazy Cat |  • Knihy - vše kolem nich
Zdravím všechny knihomoly,
jelikož jsem koncem minulého roku zcela propadloa webu databazeknih.cz a zůčastnila se Čtenářské výzvy, kterou jsem splnila za dva měsíce (i když je fakt, že jsem tam dala i knihy, co jsem četla nějaký ten měsíc předtím), chci se i letos zapojit a to naplno. Ježíšek přítel byl tak úžasný, že mi pod stromeček nadělil dokonce Čtenářský diář na rok 2018 (vydává ho v omezeném nákladu knihovna Jiřího Mahena v Brně) a vypadá takhle ↓


Čtenářská výzva má navíc i svoje vlastní webové stránky www.ctenarskavyzva.cz, kde najdete nejen přehled, ale také diskuzi ke každému tématu, takže se můžete radit, předávat svoje zkušenosti, kterou knihu jste objevili a do které výzvy zapadá, že se dobře čte, a tak dále.
Pokud vlastníte diář, bude pro Vás hračkou si přečtené knihy zaznamenávat i bez přístupu na internet - totiž přímo v diáři máte přehledovou tabulku, kam si můžete knihy zapsat a na web je zaznamenat až najednou třeba. Já zatím tedy dočetla Poslední aristokratku od Evžena Bočka, takže Vám sem brzy připravím recenzi a plánuju jí zapojit do bodu číslo 17. čtenářské výzvy a to - Kniha žánru, který běžně nečtete. Humorné romány psané stylem deníkových záznamů opravdu nečtu, ale nejspíš asi začnu a ve velkém. Mám doma z knihovny ještě následující dva díly Aristokratka ve varu a Aristokratka na koni, tak uvidíme, zda se mě humor bude držet :)
To je ke čtenářské výzvě asi vše, pokud byste měl někdo otázky, pište do komentářů, či do zpráv, ráda odpovím :)

Krásný den všem Vaše Lazy Šárka ♥
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama