"Ten, kdo čte, žije s každou další knihou život navíc. Kdo nečte, má jen ten svůj." Oscar Wilde

Nové výtvory - opět a stále obaly na knihy

25. dubna 2018 v 12:49 | TheLazyCat |  • Knihy - vše kolem nich
V neděli jsem došila další kousky. Látky se opakují, ale snažím se střídat barvy vevnitř a venku, aby každý byl originál, navícj se snažím střídat i barvy stužek a gum, aby to vypadalo krásně, ale aby žádné dva obaly, nebyly stejné. Zatím se mi to jakž takž daří a jelikož stále vypilovávám ten svůj vlastní střih a postup, tak se alespoň procvičuju pořádně.


Na fotkách jsou dokončené obaly právě z neděle, ale včera jsem už nastřihala dalších 7 obalů, z toho jeden plánuji nejspíš udělat s ronarem, zda ten můj střih bude použitelný i s výztuhou. A jak jsem slibovala, už plánuji sepsání a nafocení konkrétního návodu, nejprve bez ronaru (výztuhy) a poté i s ní. Ale opravdu nevím, jak rychle to zvládnu sepsat a vydat.


Tento poslední oranžovo-černý obal je jiný, má totiž dvě klopy, tudíž není univerzální. Je pro přítele na konkrétní knihu (má totiž jenom jednu) a aby si jí nezničil, vybral si látky a já mu ušila také jeden obal. Je malinko křivý, šev přes který se to obracelo je nahoře místo dole a navíc se mi do stroje zamotala i černá záložka, takže je kapku potrhaná. Ale zvládla jsem to a dala se na to také aplikovat moje metoda. Takže jsem z toho měla fakt radost


Nu, zatím se mi docela daří, ale doufám, že se ještě vypiluju a nejen ve stříhání, ale hlavně i v měnění barevných nití ve stroji, protože to mi zatím moc nejde a tak mám jako vrchní nit barevnou a spodní mám zatím vždy bílou.
Pokud by se vám nějaký z mých výtvorů líbil, klidně si o něj napište, téměř všechny, co jsem chtěla podarovat, jsem už podarovala a teď se mi to doma začne kupit. Cena by byla pouze poštovné + symbolicky dle vašeho rozmyslu, u těch z kupovaných látek či s výztuhou by to bylo pouze za materiál (dle přepočtu maximálně 60 Kč) + poštovné Mrkající Klidně pošlu i více fotografií daného obalu, stačí si napsat.

Mějte dnes krásný slunečný den a hlavně jarněletní pohodu
Vaše dnes mimořádně Lazy Šárka
 


Anketa

Máte rozečtenou nějakou knihu?

Ano
Ne

Komentáře

1 klavesnicetuka klavesnicetuka | E-mail | Web | 25. dubna 2018 v 23:17 | Reagovat

teda ty jedeš!:-) mně to přijde vypilované až až :-D

hm obal pro mě už teď nemá smysl když čtu jen doma a ne jako dřív ve vlaku, v buse, v tramvaji...ale zamyslím si, zda bych někoho nepotěšila a dala bych to jako dárek:)

2 TheLazyCat TheLazyCat | E-mail | Web | 26. dubna 2018 v 9:07 | Reagovat

[1]: Děkuju :-) Ale zblízka to ještě mouchy má a místy dost velké, takže pilovat je třeba dál.
Kdyby tě nějaký zaujal, určitě napiš, teď jich mám připravených dalších 7 kusů, takže během příštího týdne snad budou, fotky dám určitě i sem ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama